KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14332035
nr 1433 2035
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 3 st, Stockholmsmotiv. Bildmått: 13x18, yttermått inklusive ram: 26x31 cm. Signerad
Utrop:
600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:22:25
22 nov
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg